Výhodné ceny, výhodné balenia, výhodný nákup.

Pravidelne sa vám snažíme prinášať akciové produkty, vďaka ktorým dokážete zásobiť svojho psíka krmivom na dlhý čas. Spokojný ste vy aj štvornohý miláčik. Zvyčajne tu nájdete dve veľké balenia granúl pre psa za atraktívnu sumu.

Medzi akciovými produktami už tradične nechýba krmivo pre psov od nami overených výrobcov, ako Marp, Larra Nature, Magnusson či Primal Spirit. Výhodou je, že pri nákupe nad 79 – čo je v prípade kúpy dvoch veľkých balení granúl takmer vždy – máte dopravu zadarmo.

Nenájdete tu však len krmivá pre psy vo veľkých baleniach, medzi akciovými produktami máme tiež maškrty, antiparazitiká, hračky či doplnky výživy. Ide o pestré spektrum produktov vhodné pre dospelých psov i šteňatá, rovnako i pre malé, stredné aj veľké plemená.

Ponuku pravidelne obmieňame a dopĺňame. Ak ste tu dnes nenašli obľúbené granule vášho psa, pozrite sa aj pri nasledujúcej návšteve. Možno ich tu už nájdete. Alebo nájdete iné krmivo pre psa, ktoré budete musieť mať. Posúďte sami, mal už vás miláčik granule z bizonieho mäsa?