Blog

Má môj pes depresiu?

Má môj pes depresiu?

Hoci depresiu u našich psích parťákov nemožno definovať tak ľahko ako u nás, tu nájdete niekoľko tipov, ktoré môžno aplikovať ak si myslíte, že je váš psík na dne.


Pes a hračky

Pes a hračky

Očká plné očakávania, vrtiaci chvostík a v papuľke hračka. Takéto krásne privítanie Vám dokáže hneď rozjasniť aj horší deň. Tak neváhajte a opätujte Vášmu psíkovi jeho lásku tým najlepším spôsobom a to spoločne stráveným časom. 


Vedia sa psy usmievať?

Vedia sa psy usmievať?

Ak to vyzerá ako ľudský úsmev a znamená to, že pes je štastný, prečo by sme nemohli povedať, že sa pes usmieva?


Najlepšie zimné bundy 2018

Najlepšie zimné bundy 2018

Bývate v oblasti, kde sú silné zimy? Radi sa prechádzate so psíkom po zamrznutých a zasnežených lúkach? Tak práve pre vás tu máme hodnotenie zimných oblečení rôznych značiek, ktoré pripravila Nancy Trucker, popredná trénerka psov.


10 ľudských jedál vhodných pre psa

10 ľudských jedál vhodných pre psa

Mnoho bežných jedál v ľudskom jedálničku je vhodných aj pre psa. Nektoré, samozrejme, sú nebezpečné, ako cibuľa, hrozno či čokoláda. Potom tu máme také, ktoré síce nebezpečné nie sú, ale nemali by sme ich psovi dávať. Všeobecne je ľudské jedlo pre psa nevhodné a nezdravé až na výnimky z ktorých vám pár uvádzame v nasledujúcich riadkoch.


Akú zeleninu môže a nemôže jesť pes?

Akú zeleninu môže a nemôže jesť pes?

Zelenina môže byť skvelým doplnkom stravy vášho psa, nielen keď je zdravý, ale aj v prípade choroby. Pes ako všežravec dokáže rovnako dobre tráviť zeleninu ako aj mäso. Mnoho výživových poradcov verí že pre zdravie psa je dôležité podávať mu obe tieto zložky potravy.


Pes adolescent

Pes adolescent

Čo očakávať počas veku adolescencie u psa? Adolescencia je vek, kedy pes prestáva byť šťeňaťom a stáva sa tínedžerom. V článku nájdete 6 dôležitých faktov, ktoré by ste mali vedieť o psovi adolescentovi.


Deti a psy: Ako ich držať v bezpečí?

Deti a psy: Ako ich držať v bezpečí?

Kombinácia detí a psov vo Vašej rodine môže byť fantastická a hriať pri srdci, ale môže predstavovať aj devastujúcou tragédiu. Tu je návod, ako zabepečiť aby prevládalo to fantastické nad tým devastujúcim.

Ďalej