Granule

Lisované za studena, extrudované, pečené. Každý spôsob výroby granúl pre psa má svoje plusy i mínusy. V každom prípade však krmivá pre psy z nášho chovateľského obchodu zabezpečia plnohodnotnú a vyváženú stravu pre vášho miláčika. Ponúkame overené granule od výrobcov Marp, Larra Nature, Magnusson, Farmina, ktoré sme sami vyskúšali.

Každý pes je jedinečný, a tak každému vyhovujú aj iné granule. Hľadáte krmivo s vysokým obsahom prirodzených minerálov a vitamínov? Granule lisované za studena sú skvelou voľbou. Ak váš pes vyhľadáva voňavú stravu, pečené granule mu ulahodia. Extrudované granule pre psy zas ponúkajú široký výber, výbornú stráviteľnosť a dostupnú cenu.

Granule pre psov máme pre veľké, stredné aj malé plemená. Krmivo si vyberiete v rôznych príchutiach – hovädzie, jahňacie, bravčové, ale i rybacie či bizonie. Vyberiete si granule pre šteňatá, dospelých psov i seniorov. Nechýbajú však ani špeciálne druhy granúl pre gravidné psy, pre psy s vysokou aktivitou, pre gravidné sučky či Grain Free granule, teda krmivo bez pridaného obilia.

Chcete sa dozvedieť viac o výhodách spôsobu výroby krmiva – lisovanie za studena, extrudovanie a pečenie? Prečítajte si náš článok o tom, ako vybrať vhodné granule psa, v ktorom spôsoby výroby detailne rozoberáme.