Granule

Majitelia mačiek dobre poznajú povestnú prieberčivosť svojich domácich miláčikov. Pri správnom výbere však aj granule dokážu mačke priniesť potešenie. A tiež zdravotné výhody: granule totiž mačka počas konzumácie hryzie, vďaka čomu si pravidelne obrusuje zubný kameň.

Granule pre mačky sú tak vhodným doplnkom k mokrému krmivu. Nielen ako prevencia pred problémami so zubami, ale tiež ich môžete mať nasypané v miske počas celého dňa. Mačka si tak sama bude priebežne ujedať. Granule rovnako môžete nasypať do dávkovača krmiva a v prípade vašej neprítomnosti zabezpečiť mačke dostatok krmiva.

V našom chovateľskom internetovom obchode nájdete popredné značky mačacích granúl: Farmina, Marp, Taste of the Wild alebo Eminent. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí balíkov granúl – od 300 g na skúšku až po 10 kg balenia pri overenej značke.

Granule máme k dispozícii pre mačiatka, sterilné i gravidné mačky a rovnako nechýbajú ani mačacie granule bez obilnín. Pri mačacej náročnosti poteší široká ponuka rôznych príchutí a kombinácii príchutí, ako granule Farmina, kde sa mieša obľúbená kuracia príchuť s granátovým jablkom. Doprajte svojej mačke kompletné krmivo v podobe granúl.