Hračky pre psov

Loptičky, aporty, lietajúce taniere, preťahovadlá, lízacie podložky. Všetko, čo by vášho psa mohlo potešiť, zabaviť a zároveň prispieť k jeho lepšej kondícii. Hračky pre psov sa snažíme vyberať tak, aby prinášali aj zdravotný benefit. Aký? Silnejšie zuby, viac pohybu, čistenie jazyka alebo dokonca lepšie trávenie.

Pýtate sa, ako dokáže hračka pre psa zlepšiť trávenie? Špeciálnou kategóriou sú lízacie podložky na podávanie krmiva – vďaka členitému povrchu sa psy pri kŕmení nielen zabavia, ale tiež si vyčistia jazyk a celý proces trvá dlhšie, čím sa odbremení tráviaci trakt vášho miláčika.

Hračky pre psov sú tiež skvelým spôsobom, ako zmierniť stres či pridať do dennej rutiny viac pohybu. Loptičky rôznych veľkostí, povrchov, materiálov aj štruktúr sú osvedčenou klasikou. Medzi psími hračkami však nájdete tiež preťahovadlá aj aporty. Nechýbajú ani obľúbené lietajúce taniere a pešky, ktoré sú vhodné i na tréning psov.

Dokonca ponúkame hračky na tréning zručností a inteligencie psa. Napríklad interaktívne hry značky Flamingo pomáhajú – vďaka odkrývaniu maškŕt –  trénovať vytrvalosť a postreh psíka. Medzi našimi hračkami pre psy dominujú výrobcovia KONG a práve špecialista na lízacie podložky Lickimat