Konzervy

Kapsičky, vaničky a prirodzene – aj konzervy rôznych príchutí, rôznych gramáží, rôznych značiek. V kategórii mačacích konzerv dominujú osvedčení výrobcovia: Farmina, Marp, Animonda a BRIT. Mokré krmivo v našom chovateľskom e-shope zabezpečí mačkám plnohodnotnú stravu aj dostatočný príjem minerálov a vitamínov.

Azda každý majiteľ mačky sa stretol s mačacou legendárnou náročnosťou na stravu. Konzervy, kapsičky a vaničky tak nájdete nielen v tradičných a overených príchutiach, ako hovädzie, kuracie či rybacie, ale aj menej zvyčajné príchute.

Napríklad? Napríklad mačacie konzervy s príchuťou prepelice alebo kačky môžu práve vašej mačičke ulahodiť. V prípade, že ostatné krmivo zlyháva. Konzervy, kapsičky a vaničky máme v rôznych prevedeniach: pre mačiatka, pre gravídne mačky, pre kastrované mačky, ale tiež diétne krmivá pre mačky s nadváhou.

Kompletné krmivá pre mačky v podobe konzervy, kapsičiek a vaničiek nenájdete iba v jednotlivých baleniach, ale tiež v cenovo atraktívnych multipackoch. Pri výbere krmiva sme si dali záležať na nutričných hodnotách, a tak sa tu stretnete s výrobkami bez aditív či konzervačných látok.