Konzervy - TASTE OF THE WILD

Lahodná vôňa, skvelé pre hydratáciu, vhodné pre psy s boľavým chrupom či na osvieženie jedálnička vystavanom na granulách. Konzervy pre psov sú nielen populárnou alternatívou ku granulám, ale tiež základným kameňom jedálnička niektorých psov. Najmä menších plemien.

Konzervy od akých výrobcov nájdete v našom chovateľskom e-shope? Marp, FarmFresh, Isegrim či Topstein. Značky, ktorým dôverujeme, sami sme ich vyskúšali a zároveň psom zabezpečia plnohodnotnú stravu. Mokré krmivá v konzervách obsahujú vyšší podiel bielkovín a tukov, čo ocenia najmä vyberavé psy.

Konzervy vďaka svojej úprave obsahujú tiež nižší podiel sacharidov, ktoré sú pre psov ťažšie stráviteľné. V našej ponuke nájdete rôzne príchute: tradičné bestsellery, ako hovädzie, jahňacie, kuracie, ale i menej tradičné klokanie alebo bažantie konzervy.

Nechýbajú konzervy pre šteňatá, dospelých psov, gravidné fenky či seniorov. Chcete sa dozvedieť o výbere vhodnej konzervy pre vášho psíka? Prečítajte si náš článok Ako vybrať vhodné krmivo pre psa.