Novinky v obchode pre psov.

Nové spôsoby spracovania surovín, nové príchute, nové balenia, nové použité ingrediencie. Poprední výrobcovia krmiva a príslušenstva pre psy a mačky, ako Marp, Larra Nature, Farmina či Taste of the Wild, sa snažia neustále svoje produkty posúvať vpred. Aby zvýšili kvalitu života psov, mačiek a tiež ich majiteľov.

Má váš pes alergiu či intoleranciu na akýkoľvek druh mäsa? V minulosti prakticky neriešiteľný problém, dnes ho vďaka hypoalergénnemu krmivu lisovanému za studena s obsahom hmyzieho proteínu od Larra Nature hravo vyriešite.

Alebo špeciálny hovädzí vývar pre psov Marp, ktorý pomôže vášmu psíkovi s hydratáciou, vďaka prirodzenému obsahu kolagénu aj s kĺbmi, obsahuje hovädzie z voľného chovu a skvelo poslúži ako „zálievka“ suchých granúl? To je novinka, pri ktorej predstavení zavrtí chvostom azda každý pes.

Či už radi skúšate nové príchute krmiva, vášho psa alebo mačku trápia intolerancie, alebo hľadáte spôsob, ako osviežiť jedálniček svojho štvornohého miláčika, tu ste na správnej adrese. Novinky z oblasti krmiva pravidelne dopĺňame aj o výživové doplnky, zaujímavé hračky či iné príslušenstvo.