Obojky, vôdzky, postroje - I-DOG

Bezpečné, spoľahlivé a najmä pohodlné. Také sú naše obojky, vôdzky a postroje značiek, ako Flamingo, Red Dingo, Curli či B&F. Máte statného bernardína? U nás nájdete obojok aj s priemerom viac ako 60 cm. Hravo si však vyberiete obojky i pre menšie plemená psov: reťazové, nylónové i kožené s pohodlnou podšívkou.

V každom prípade: spoľahlivé a bezpečné. Niektorým obojkom dokonca nechýbajú ani zabudované reflexné prvky, ktoré oceníte najmä počas večerného venčenia. Napríklad fosforový obojok. V kategórii doplnky však nájdete aj bezpečnostné svetlo na obojok. Alebo rolničku na plašenie medveďov.

A čo vôdzky? Vôdzky alebo ľudovo aj „vodítka“ máme pevné i flexi. Hoci po flexi vôdzkach siahajú zvyčajne majitelia menších plemien, v našom chovateľskom e-shope si vyberiete z modelov až do 60 kg. Teda aj pre väčšie psy. Rôzne dĺžky, rôzne materiály – lanové, pásové, retiazkové vodítka, rôzne farby. V ponuke nechýbajú ani dlhšie tréningové vôdzky.

Rovnako postroje pre psy – ponúkame modely značiek Curli alebo Flamingo vhodné pre väčšie i menšie plemená psov. Dokonca také, ktoré zapnete jednou rukou. Postroje máme v rôznych prevedeniach: či už krížové, alebo vestové. Každopádne, dominujú tu postroje, ktoré sú pre psa pohodlné a nepoškodzujú jeho srsť.