Arava Bylinný Šampón na uľahčenie rozčesávania 400 ml


Cena
€ 16,50 s DPH

Výrobca

Kód produktu
ARA03

EAN
7290013192493

Hmotnosť
0.4 kg

dočasne nedostupné Sledovať dostupnosť

Arava Bylinný Šampón na uľahčenie rozčesávania,


Jemný a upokojujúci šampón od ARAVY účinne vyživuje pokožku a srsť vďaka prírodným zložkám ako Bambucké maslo – ktoré aktívne hydratuje, Kokos – vyživuje srsť a vlasy, Avokádo – pôsobí ako prírodné antibiotikum, Pšeničné klíčky – ktoré ošetrujú podráždenia pokožky a chránia ju aj pred poškodením spôsobeným slnečným žiarením a sedem ďalších prírodných zložiek. Kombinácia týchto unikátnych olejov uvoľňuje splstnatenú a zamotanú srsť a uľahčuje jej rozčesávanie. Zároveň čistí a udržiava srsť a pokožku zdravú bez vymývania jej prirodzených ochranných olejov. Zanecháva srsť čistú, lesklú, hydratovanú s veľmi príjemnou a dlhotrvajúcou vôňou. Vhodné na každodenné použitie. Vyvážené PH pre dokonalú starostlivosť.

Obsahuje vysokú koncentráciu 9 aktívnych olejov a prírodných zložiek:
Bambucké maslo, Sezam, Kokos, Palmové jadrá, Avokádo, Pšeničné klíčky, Sladké Mandle, Ricín, Hroznové semená, Makadamiový orech a Minerály z mŕtveho mora.

 

Ako použiť Arava šampón?

Do mokrej srsti vmasírujte primerané množstvo šampónu (šampóny nepenia tak ako ľudské). Vyhnite sa najmä okoliu očí. Nechajte šampón 5-10 minút pôsobiť a potom opláchnite.