Arava Bylinný Terapeutický šampón Aromatherapy 400 ml

Arava Bylinný Terapeutický šampón Aromatherapy 400 ml
Arava Bylinný Terapeutický šampón Aromatherapy 400 ml

Cena
€ 23,10

Výrobca

Kód produktu
ARA05

EAN
7290013192066

dočasne nedostupné Sledovať dostupnosť

Arava Bylinný Terapeutický šampón Aromatherapy,


Tento jedinečný terapeutický šampón je špeciálne navrhnutý pre Vašich štvornohých miláčikov s jedinečnou kombináciou a vysokým obsahom až 31 prírodných zložiek! Unikátna receptúra šampónu s antibakteriálnym, protizápalovým a antimikrobiálnym zložením je vysoko účinný pri kožných problémoch spojených s infekciami, alergickými problémami, škrabancoch, odreninách a pri liečbe hot spotov. Minerály pochádzajúce z Mŕtveho mora hĺbkovo čistia, jemne odstraňujú prípadné lupiny a starú pokožku. Exkluzívne zloženie nášho prémiového šampónu je priam nabité vysokou koncentráciou tých najlepších prírodných zložiek ako Reishi s jej výrazným protizápalovým, antialergickým a antioxidačným účinkom, Riasa – je prírodný posilňovač imunitného systému, podporuje rýchlu regeneráciu pokožky a bojuje proti svrbeniu. Granátové jablko – je prírodné superjedlo, účinne posilňuje epidermu (vonkajšiu vrstvu pokožky) prekrvuje pokožku a zabraňuje oxidácii, je ideálne na ošetrenie jaziev a ochranu citlivej pokožky. Kombinácia spoločne Minerálmi z Mŕtveho mora bude híčkať Vášho miláčika nádhernou dlhotrvajúcou bylinnou orientálnou vôňou bez vymývania jej prirodzenej ochrannej vrstvy.

Obsahuje vysokú koncentráciu 31 aktívnych olejov a prírodných zložiek:
Bambucké maslo, Sezam, Kokos, Palmové jadrá, Avokádo, Pšeničné klíčky, Sladké Mandle, Ricín, Hroznové semená, Makadamiový orech a Minerály z mŕtveho mora.

 

Ako použiť Arrava šampón?

Argan, Rakytník, Borák, Ovos, Granátové jablko, Pupalka, Nechtík, Jojoba, Benzoin, Ľan, Rumanček, Rozmarín, Rebíček- Myší chvost, Fenikel, Šalvia, Čajovník, Pamajorán, Levandula, Riasa, Reiši, Šitake, Slez - Malva, Maitake-Trsnovica, Dioskorea, Lopúch, Aloe Vera, Sladké drievko, Lastúra ustrice, Sophora, Žihľava a minerály z mŕtveho mora.