Eminent Cat Kitten 10 kg

-8%
Cena
€ 29,44

Pôvodná cena
€ 32

Ušetríte
8% (€ 2,56)

Výrobca

Kód produktu
OBC023744

dočasne nedostupné Sledovať dostupnosť

Eminent granule,

 

kompletné krmivo pre mačiatka, kotné a dojčiace mačky. Až 75 % proteínov živočíšneho pôvodu. Mačiatka majú oveľa vyššie požiadavky na výživu než dospelá mačka. Základom receptúry je kvalitné kuracie a rybie mäso, ktoré spolu so zvýšenou hladinou tukov (hydinový tuk) dodáva mladému organizmu dostatok energie pre jeho správny rast a vývoj.

 

Eminent Kitten:

- špeciálna rastlinná vláknina pomáha priechodu chlpov tráviacim traktom a obmedzuje tvorbu bezoárov,

- krmivo udržuje pH moču v optimálnej hladine a tým pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Brusnice zaisťujú dobrý stav močových ciest,

- betaglukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu, podporujú ochranu a regeneráciu buniek,

- esenciálne aminokyseliny lysín a metionín sú dôležité pre rast a vývoj svalového tkaniva a pomáhajú udržiavať dobrú kondíciu zvieraťa.

 

Zloženie: hydinová múčka (29 %), kukurica, pšenica, hydinový tuk, rybia múčka, pšeničné klíčky, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukány, taurín, Yucca, brusnice, doplnkové látky (vitamíny, mikroprvky, aminokyseliny,).

 

Dávkovanie: je uvedené v tabuľke na obrázku.

Parametre
Veľkosť balenia (kg) 10,0
Zloženie Kura, Ryba
Druh krmiva Gravidita
Proteíny % 34,0 %
Tuky % 20,0 %
Vláknina % 2,5 %
Vápnik % 1,3 %
Fosfor % 1,0 %