Maškrty

Maškrty pre psov poslúžia nielen ako odmena počas tréningu, ale tiež dokážu priniesť aj zdravotné benefity. Aké? Medzi maškrtami v našom chovateľskom e-shope nájdete napríklad sušené hovädzie držky, ktoré sú výborným doplnkom výživy pri kožných problémoch psa.

Ako maškrtu tiež môžeme označiť parohy, ktoré zas dokážu zbaviť chrup psa zubného kameňa. Nechýbajú u nás ani bravčové chrupky, ktoré poslúžia ako prirodzená kĺbová výživa. Samozrejme, nie všetky maškrty prinášajú psom zdravotné benefity.

Niektoré maškrty však dokážu priniesť motiváciu počas výcviku alebo osviežiť jedálniček psa. Medzi pamlskami dominujú značky MAPES, Chewies a Yummiez. Všetko sú to výrobcovia, ktorých maškrty sme si vyskúšali a dôverujeme im.

Medzi maškrtami v našej ponuke objavíte aj piškóty, tyčinky, guľôčky alebo kostičky. V prípade, že chcete zosilniť hryzením a zároveň mlsaním chrup psa, odporúčame siahnuť po zvieracích rohoch či sušených bravčových ušiach. Správne zvolené maškrty urobia vášho psa nielen spokojnejším.