Chcete, aby bola vaša mačka spokojná?

Základom je kvalitné krmivo. Na našu ponuku je však aj povestná mačacia prieberčivosť prikrátka. Nájdete u nás nami či našimi blízkymi overené krmivá pre mačky – konzervy, vaničky, kapsičky i granule. Siahli sme do radov osvedčených výrobcov, ako Marp alebo Farmina.

Čo u nás nájdete? Mačacie granule rôznych veľkostí a rôznych príchutí. Od menších 500-gramových balení granúl pre mačky na skúšku až po 10-kilogramové granule ako stávku na istotu. A príchute? Mačacie granule si vyberiete lososové, kuracie, jahňacie, ale tiež morčacie či s príchuťou tresky. Ktorým dáva prednosť tá vaša mačka?

Konzervy, vaničky a kapsičky pre mačky si u nás objednáte v rôznych veľkostiach, príchutiach a tiež od rôznych výrobcov: Animonda, Marp, Brit alebo Farmina. Prirodzene, krmivo pre mačky u nás nájdete pre dospelé, mačatá, vykastrované i „sensitive“.

Ak máte radi bezprašné podstielky pre mačky, poteší vás silikátová podstielka DUVO, prípadne prírodná podstielka pre mačky TOFU, ktoré môžete spláchnuť aj do toalety. Podstielky máme nielen v rôznych veľkostiach, ale aj s rôznymi arómami: jablko, levanduľa, zelený čaj. Máte tip, ktorá bude najsympatickejšia vašej mačke?