Všetko pre psy.

Všetko pre to, aby bol váš psík najedený, spokojný, zdravý, chránený, vyhraný či upravený. Dominantou nášho chovateľského e-shopu sú krmivá pre psov. Nájdete u nás granule, konzervy, salámy aj maškrty overených značiek, ako Marp, Larra Nature či Mapes. Všetko sú to krmivá, ktoré si vyskúšali naše psy či psy našich blízkych a kamarátov. Týmto značkám dôverujeme.

Aby bol váš pes zdravý a šťastný, doplnky výživy sa postarajú o správnu činnosť kĺbov, trávenie aj o príjem potrebných minerálov a vitamínov. Vybrať si môžete z kĺbovej výživy, olejov alebo probiotík od výrobcov, ako Marp či Alavis. Prirodzene, v ponuke nechýbajú ani hračky, obojky, vôdzky a postroje. Spokojnosť vášmu psovi dožičia overené značky KONG či Flamingo.

A keď sme na začiatku písali, že u nás nájdete všetko pre psy, mysleli sme to vážne. Na výber máme tiež antiparazitiká, lieky, tréningové pomôcky, kozmetiku pre psov, podložky, boxy, klietky, ale tiež oblečenie a misky pre psa. Či hľadáte za studena lisované granule pre večne hladného bernardína, kĺbovú výživu pre dogu, alebo svietiaci obojok pre labradora, tu ste na správnej adrese.