Salámy

Odmena počas výcviku, výborný zdroj energie na cesty, alternatíva ku granulám či osvieženie jedálnička. Salámy pre psov si nájdu uplatnenie azda v každej domácnosti so psíkom. Na rozdiel od šunky alebo salámy pre ľudí majú špeciálne upravené zloženie, ktoré zohľadňuje potreby a fungovanie organizmu psa.

Hlavnou zložkou salám pre psov v našej ponuke je vždy mäso, aj preto ich radíme ku kompletným krmivám. Zároveň obsahujú správne množstvo soli, takže nedochádza k preťaženiu obličiek. Výnimkou však nie sú ani monoproteínové salámy vhodné pre citlivé či alergické psy.

Výhodou je, že salámy pre psov nemusíte skladovať v chladničke – i to je dôvod, prečo ich bez obáv môžete zobrať so sebou na výlet. Po otvorení salámy však prirodzene výrobok skladujte v chladničke, kde vydrží v dobrom stave aj 5 dní.

V našom chovateľskom internetovom obchode nájdete salámy od popredných výrobcov, ktorých výrobky sme si vyskúšali na našich psoch a dôverujeme im. V segmente salám tak dominujú značky Naturis a Purbello. Tento obľúbený doplnok krmiva u nás nájdete v rôznych príchutiach: hovädzie, králik, kačka či kura. Nechýbajú ani špeciálne výcvikové salámy pre psov.